Duyurular - Halil Rüştü İlkokulu

Duyurular

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTI DUYURUSU

OKUL AİLE BİRLİĞİ YENİ DÖNEM SEÇİMİ 10 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 13:00 TE OKULUMUZ TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞECEKTİR. TOPLANTI GÜNDEM MADDELERİ EKTEDİR. TÜM VELİLERİMİZ DAVETLİDİR.

Devamı

VELİ AKADEMİLERİ

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğüne ait Veli Akademileri Projesi başlıyor...  14 Şubat Perşembe günü saat 13:00´da "Ailede Huzur ve Ebeveyn Tuzakları" konulu seminer yapılacaktır. Tüm velilerimizi bekliyoruz.

Devamı

OKULDA DİYABET EĞİTİMİ

VELİLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZ

Devamı

Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı

Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantısı ekteki gündem maddelerini görüşmek üzere 18 Ekim 2018 Perşembe günü okulumzda yapılacaktır. Toplantıya tüm velilerimiz davetlidir.

Devamı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sağlıklı Beslenme Planı

Sağlıklı Beslenme Planımıza Word dosyasından ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.Rehber Öğretmenimiz Türkan BAYLANa da yapmış olduğu sunum için teşekkür ederiz.

Devamı

KURUM STANDARTLARI ÖĞRENCİ VE VELİ GİRİŞLERİ

Devamı

HER AY BİR KİTAP OKUMA PROJESİ

    Okulumuzda 2017-2018 Öğretim yılı 2.dönemimizden itibaren "Her Ay Bir Kitap Okuma" projesi uygulanmaya konulmuştur. Bu kapsamda 2. , 3. ve 4.sınıf öğrencilerimiz her ay bir kitap okuyacaklar ve ay sonunda okudukları kitaplardan bir sınav olacaklar.Sınav sonucunda ilk üçe giren öğrencilerimize ödül verilecektir.      Bu proje ile amacımız öğrencilerimize okumayı sevdirmek ve sürekli bir okuma alışkanlığı kazandırmaktır.

Devamı

MUCİTLER ATÖLYESİ OKULUMUZA GELİYOR!!

MUCİTLER ATÖLYESİ Okulumuzda 8 Mart Perşembe günü Mucitler Atölyesi etkinliği gerçekleşecektir.Detaylı bilgi için sınıf öğretmeninizden bilgi alabilirsiniz.

Devamı

ELMA ŞEKERİ DİYARI

Okulumuzda 29-30 Kasım tarihlerinde Elma Şekeri Diyarı adlı etkinlik gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgi için sınıf öğretmenlerine danışınız.

Devamı

Okulumuz Aile Birliği Olağan Genel Kurul toplantısı 19 Ekim Perşembe günü yapılacaktır.Gündeme ulaşmak için tıklayınız

Okulumuz Aile Birliği Olağan Genel Kurul toplantısı 19 Ekim Perşembe günü yapılacaktır.Okulumuz 1- A sınıfında  yapılacak olan kurul toplantısına tüm velilerimizin katılımını bekliyoruz.

Devamı